| IasminHEHE a întrebat:

eu la placa videoa am PCI Express x16 si la placa video care vreau sa o iau are PCI Express 3.0 este vreo diferenta. Este compatibila?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da! Daca vrei sa aprofundezi, Google iti sta la dispozitie!

| IasminHEHE explică (pentru K0sti):

Da la ce? este compatibila sau?

| K0sti a răspuns (pentru IasminHEHE):

Hai sa-ti traduc ce-am scris, ca vad ca unii dintre voi inca nu ati trecut de stadiul de gradinita! Am spus asa:
La intrebarea "daca sunt compatibile"...raspunsul a fost DA!
La nelamurirea ta legata de diferenta intre PCI Express x 16 si PCI Express 3.0, ti-am spus sa aprofundezi problema folosind Google! Sper ca ai priceput acum!