| caltialaura123 a întrebat:

Eu mi-am sters facebookul ( imi cer iertare daca nu am scris cu cratima si altele, ma cam grabesc) si cinava a intrat pe facebook si sia creat un cont cu emailul meu! Ce sa fac ca sa pot sterge acea pagina. Am incercat sa vad ce parola e, dar nu merge. Cred ca stiu ce persoana a facut contul cu emailul meu. ajutati-ma! Multumesc

Răspuns Câştigător
| ReDPanDA a răspuns:

Bun pai ai cativa pasi de urmat(luand in calcul ca ai parola de la emial)
1. Schimbi parola de la Email(cand te loghezi de pe mail.yahoo.com ar trebui sa ai aceasta optiune pe undeva)
2. Te duci pe facebook si inserezi email-ul sus dar parola o lasi libera si apesi pe am uitat parola)
3. Urmezi pasii si 100% vei putea schimba parola de facebook
4. Te loghezi si stergi contul

Sau mai ai o varianta in caz ca esti o genie in html: Intra in baza de date de la FaceBook si sterge contul... Atentie sa fi discreta sa nu isi dea seama tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReDPanDA):

Nu merge asa cu schimbarea parolei pe yahoo si apoi sa insereze in facebook. entru ca pe yahoo e o parola si pe facebook alta parola facuta de cine i-a furat emailul. Daca schimba parola de yahoo, acela nu poate intra pe yahoo dar pe facebook intra cu parola care apus-o la facebook.Nu isi mai poate recupera sau sa-i stearga contul aceluia ce a facut facebook pe emailul ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReDPanDA):

Alta parola facuta de cine i-a furat emailul. Daca schimba parola de yahoo, acela nu poate intra pe yahoo dar pe facebook

Cum ai incercat sa intri sa vezi parola si nu a mers? |Pai de pe pc-ul tau nu ai cum sa vezi parola lui. Parola de pe acel facebook facut cu emailul tau il poti afla numai daca ai acces la pc-ul lui/ei.Si numai daca foloseste browser ca mozilla firefox si google chroe si are memorata parola in browser.

6 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Intrii pe yahoomail.com si rezolvi de acolo.

| Joker11 a răspuns:

Întrii pe facebook.com. Acolo o să ai sub căsuța de logare "Ai uitat parola?".
Dai click acolo și te va pune să-ți scrii emailul acolo in noua casuta care ti se va deschide, dupa care dai "Cauta". Dupa care iti va gasi un cont si te va pune sa selectezi UNA din cele DOUA optiuni, tu vei alege "Trimite-mi un link pentru resetarea parolei". Iti va trimite ei un link pe email, tu iti intrii pe emailul tau, fie de la yahoo sau gmail, de unde il ai tu, vei primii email si in mesajul respectiv ai un link, intrii pe el, resetezi parola, dupa care intrii pe contul de facebook cu noua parola, apoi mergi la setari si stergi contul( il dezactivezi ).
Sau poti vorbi cu persoana respectiva sa isi schimbe emailul de la cont, cu unu pe care il detine ea.

| deliqventa13 a răspuns:

Schimba parola la email

| xIndifferent a răspuns:

Întrii pe facebook.com. Acolo o să ai sub căsuța de logare "Ai uitat parola?".
Dai click acolo și te va pune să-ți scrii emailul acolo in noua casuta care ti se va deschide, dupa care dai "Cauta". Dupa care iti va gasi un cont si te va pune sa selectezi UNA din cele DOUA optiuni, tu vei alege "Trimite-mi un link pentru resetarea parolei". Iti va trimite ei un link pe email, tu iti intrii pe emailul tau, fie de la yahoo sau gmail, de unde il ai tu, vei primii email si in mesajul respectiv ai un link, intrii pe el, resetezi parola, dupa care intrii pe contul de facebook cu noua parola, apoi mergi la setari si stergi contul( il dezactivezi ).
Sau poti vorbi cu persoana respectiva sa isi schimbe emailul de la cont, cu unu pe care il detine ea.

Sper că te-am ajutat. BAFTA!