| Andrei663 a întrebat:

Firma de ceasuri Quartz este buna? Mersi!

Răspuns Câştigător
| AdrianAdy95 a răspuns:

Din propria experienta, iti spun ca sunt multumit de aceasta firma, si eu port ceasuri de la ei

4 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Salut.
Quartz nu este firmă, Quartz este un mecanism foarte popular pe care se bazează majoritatea ceasurilor (ceasurile pe baterie).
Există și alte mecanisme precum automatic-manual și automatic-mecanic.Să revenim la întrebarea ta, da, Quartz este un mecanism destul de bun, este foarte precis, nu are pierderi mari de timp.
Sper că te-am lămurit.
La revedere!

| Alex299 a răspuns:

Din cate am auzit de la prieteni, da este o firma foarte buna. Depinde daca iti place si tie.

| Andrei663 explică:

Multumesc la toti!

| elen004 a răspuns:

Da, este o firma buna si eu am ceasuri de la ei