| zbg090194 a întrebat:

Folosesc Windows 8 Enterprise, build 9200, si atunci cand accesez cu Internet Explorer 10, centrul de aplicatii al Facebook-ului, sunt redirectionat catre o pagina in format de telefon, in care mi se spune ca nu se poate accesa acea pagina de pe device-ul cu care am intrat... (adica de pe laptop am intrat).
Nu vreau sa-mi spuneti sa folosesc alt browser sau sa reinstalez windows-ul... sau orice altceva legat de asta, pentru ca oricum folosesc Mozilla, dar stiu ca mergea sa intru in App Center si din internet explorer 10, doar ca acum nu mai functioneaza. Eu as vrea sa ma ajute cineva care a intampinat problema asta si se poate rezolva. Si repet ca a functionat!

Răspuns Câştigător
| C0sminn a răspuns:

Incearca sa instalezi ultima versiune de Adobe Flash... nu stiu sigur daca asta e problema dar astia de la Microsoft au uitat sa bage...

| zbg090194 explică (pentru C0sminn):

Am facut in fel si chip sa ajung la pagina de download pentru Internet Explorer, insa ma tot instiinteaza ca IE10 vine cu Flash Player incorporat la Windows 8. , Chrome la fel spune. dar macar pe Chrome functioneaza. Am dat la other operating system si am descarcat installer-ul de pe chrome si l-am instalat si zice ca am deja cea mai recenta versiune, fara ca eu sa-l fi instalat ulterior thinking

1 răspuns: