| Roxx594 a întrebat:

Help. vreau sa achizitionez un calculator pe componente de la eMAG, pcgarage, transport gratuit buget 2500 lei scop: gaming, filme, procesor: Intel i5, placa de baza: USB3 sata3, RAM 4 gb, placa video: aici va las sa alegeti voi ..gtx 560 sau ati hd7770.1gb ddr5 sau 2, 256 sau 192 bit, hard disk de minim 500 gb sau daca se poate 1 TB..carcasa aerisita si sursa care sa reziste la acest sistem..plizz help mee..ps : locuiesc in Bistrita

2 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Asta e maxim ce poti scoate din bugetul tau: http://bit.ly/GBiXeL
- placa de baza cu SATA 3 si USB 3;
- procesor quad-core i5 Ivy Bridge;
- 4GB RAM;
- HDD 500GB;
- sursa Sirtec 400W care va face fata sistemului fara probleme;
- HD 7770 care va rula jocurile in conditii bune;
- carcasa incapatoare;

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi