| Carp_Novac_1998 a întrebat:

Buna TPU.
Ieri am mi-am închis pc, iar astăzi când l-am deschis nu se conecta la monitor așa că am scos cablul de alimentare urmând să îl pun la loc dar când l-am pus pc merge incontinuu nefacand nici o acțiune, nici că se conecteze la monitor. Ce fac ca pc sa meargă?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Dupa ce citesti un pic un abecedar poti sa mergi cu el la service. Cel mai probabil ai probleme cu placa video. Verifica sa fie pus bine cablul care conecteaza monitorul la unitate.