| dark_9812 a întrebat:

Ieri mi-am spart displayul la telefon ( lg kp501)...adica nu stiu sigur daca se poate spune ca e spart dar in mod sigur are niste linii albe ca si cum ar fi crapat si este o pata neagra( nu e sticla protectoare). Cum mi l-am facut asa? Sincer nu stiu nici eu... l-am scos sa ma uit la ceas si asa era.Acum intrebarea mea este daca trebuie schimbat sau e posibil sa isi,, revina"? Si daca trebuie schimbat cam cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poate te-ai asezat pe ea fara sa observi displayul se poate schimba si e in jur de 70-80 ron

1 răspuns:
| CelMaiGiulyke a răspuns:

Trebuie schimbat. costa in jur de 70 lei happy