| AlinCosty a întrebat:

Imi expira licenta la windows happy si nu stiu cum sa o activez am inteles ca trebuie sa faci ceva in cmd, puteti sa ma ajutati sau sa-mi lasati un videoclip.

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Tot ce poti face e sa
1. Iti reinstalezi windowsul cu o versiune preactivata si nu mai ai treaba.
2. Cauti pe google,, how to use kms activator,,
3. O data ce ti s-a expirat windows-ul il poti folosi in continuare dar vei primi încontinuu mesaje sa iti activezi windowsul si pentru aceasta problema dezactivezi acele mesaje cautand,, disable windows activation client,,

5 răspunsuri:
| Apoka a răspuns:

Cauta pe "Youtube" KMS ACTIVATOR, dar ai grija sa il iei pe cel bun.

| Simpatic a răspuns (pentru Apoka):

Si e vreun crack executabil in lumea asta care sa nu aibe malware? ganditi logic de ce as lucra 10 ore efectiv sa creez ceva ca altii sa beneficieze gratuit, de ce nu as pune o linie de cod malitios in care sa imi trimita ceva important de pe dispozitivul tau pe al meu happy

| Apoka a răspuns (pentru Simpatic):

Asta e. odata ce ai activat Windows-ul prin aplicatia KMS Tool Activator, isi poate activa Windows Defender/Alt Antivirus si nu o sa se atinga nimeni de informatiile din PC-ul sau.

| AllexC a răspuns:

Foloseste asta https://sharefa.st/view/iu4n3WCYCxf1. Daca nu stii cum, ai destule tutoriale pe YT. Cauta How to use Loader 2.2.2

| cfrtobias a răspuns (pentru AllexC):

Fara cont aici nu vedem ce e, da oricum eu n-am nevoie