| zuzuu97 a întrebat:

Imi pare rau daca nu stiu sa explic prea bine ce s-a intamplat, dar nu ma pricep.Numai ce mi-am cumparat un microfon dinamic de karaoke si nu stiu sa il activez pe laptop. Dupa ce ca nu stiu sa il activez nu imi mai apare microfonul in recording devices s-a sters, nu stiu.Cum fac sa apara microfonul din nou la recording si cum il activez.As fi recunoscatoare celui/celei care imi da o mana de ajutor.O zi frumoasa tututror!

3 răspunsuri:
| zuzuu97 explică (pentru owneriest):

Aia am gasit si eu pe net...nu am cum sa dau pe microphone la recording daca el nu apare straight face

| owneriest a răspuns (pentru zuzuu97):

Fa update la toate driverele