| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU imi poate da cineva idei de aplicatii sau software pentru pc cu efecte pozitive si negatie? Am referat la informatica si habar nu am ce aplicatie sa descriu sa aiba si efecte negative si pozitive, fara jocuri daca se poate, dau funda.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Windows 10 e cel mai bun exemplu.
Si toate jocurile (inclusiv cele de tip blackjack, poker online,.), dar ai zis ca fara jocuri.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De ex. un joc care instaleaza adware. Sau program de web design sustinut de adware.