| UnOmOarecare2001 a întrebat:

Buna TPU
Imi poate spune cineva cat de bun este internetul de la upc si daca se poate conecta prin cablu la Pc?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E bun. Sunt la ei de ani buni. Logic sa te conectezi prin cablu la pc. Vrei cu sfoară? Am modem cu wifi. Cablul nu il mai folosesc de mult.

3 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Doar RCS & RDS si AKTA sunt cele mai mari firme din Romania.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.capital.ro/la-ce-furnizor-de-internet-merita-se-te-abonezi.html Nu am internet de la UPc ci de la DIGI dar este asa, in general: Daca esti in zona in care sunt meseriasi iti merge bine. Daca sunt carpaci poate fi firma lu' peste.La mine DIGI merge excelent. Vad multi in Bucuresti ca se plang de el. Asta e!

| UnOmOarecare2001 explică (pentru darrio2007):

Am spus daca e cu cablu deoarece pe net scrie "internet upc wireless" si am crezut ca are doar wi-fi...Si multumesc mult pentru raspuns...ce viteza ai?