| only2k a întrebat:

Imi puteti da si mie un program de editat videoclipuri/filmari? unul profesional, bun si gratis :d.Am nevoie in a edita un videoclip si sa unesc mai multe filmari : ) (E pentru un proiect care este filmat de mine si vreau sa il editez, sa adaug efecte pe el si sa unesc filmulete). Dati-mi unul gratis si bun daca puteti puppy dog eyes. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Iti recomand Windows Movie Maker. Este usor de folosit, are multe optiuni, si se descurca cu majoritatea formaturilor.
Poti incerca si Corel, Sony Vegas, dar acestea sunt scumpe (le gasesti gratis pe site-uri pirat ), si sunt greu de utilizat, chiar daca, cei drept, sunt mult mai complexe decat Movie Maker.

| only2k explică (pentru Dennisz):

Multumesc :d vreau altceva in afara de movie maker.Credca ceea ce mi-ai dat imi va fi de ajutor happy vreau sa bag efecte calumea, nu ce imi ofera movie maker.

| Dennisz a răspuns (pentru only2k):

Cu placere.
Iti vor fi de ajutor, doar ca este putin greu sa faci rost de ele si sa fie full, nu doar demo.
Oricum, pe site-uri pirat gasesti package-uri full, cu tot ce ai nevoie.

4 răspunsuri:
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Windows movie maker, cel mai bun

| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Cel mai bun pentru windows este Sony Vegas Pro este profesional. cu asta am lucrat eu la niste videoclipuri si inca lucrez sunt multumit de el.Intradevar si Windows Movie Maker este bun dar nu are atatea optiuni ca Sony