| ClearSky00 a întrebat:

imi puteti recomanda un pc foarte bun pe bucati sau si stock pana in 1900 lei? aici ma refer sa fie si de gaming daca se poate

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Salut, ce vrei sa "faca" pana in 1900 ron? Raspunde la intrebarile din mesaj, si te ajut cu sfaturi, idei.

| f2ff2fl12f a răspuns:

Foarte bun în banii aia, nu exista. Gaming pe detalii low-medium, poate chiar și high dar foarte rar. Pe net e perfect. Un pc perfect pentru gaming începe de la 60-70 milioane.