| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... imi puteti recomanda un laptop ultraportabil pana in 3500-4000 lei care sa aiba minin procesor i5, touchscreen, tastatura iluminata etc? Multumesc!

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Https://www.emag.ro/......ricedesc/c

recomandarea e implicita pentru ca am pus 5 stele

| FashionVictim93 explică (pentru JicaContra):

Multumesc pentru raspuns!

M-ar fi interesat mai mult o recomandare personala la un laptop care pe tine in cazul acesta te incanta si l-ai recomanda mai departe.
O filtrare pe eMAG/ altex etc. cred ca pot face si eu. happy

| JicaContra a răspuns (pentru FashionVictim93):

Imi pare rau, cand am nevoie pe eMAG ma duc si ma uit cate stele si cate review-uri are un produs, iar dupa cum vezi, nici nu sunt prea multi care sa isi fi luat un ultrabook de 4mii de lei si sa vina sa recomande