| RazvanMarian100 a întrebat:

Imi puteti spune cum instalez toate driverele necesare pentru windows 10?
funda!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e nevoie să le instalezi tu manual pentru că Windows 10 face ubgrade automat la drivere.

| LinxCont a răspuns:

W10 isi instaleaza singur driverele care ii plac, indiferent daca sunt bune sau nu. Daca instalezi un driver bun, dar mai vechi, in scurt timp w10 va gasi un driver nou, generic, universal, care se potriveste mai putin, care nu pune in valoare componenta respectiva si il va instala automat peste driverul bun, ducand la pierderea partiala sau totala a functionalitatii componentei respective, nu de putine ori avand ca rezultat imposibilitatea de a folosi calculatorul.

| KillaNoFilla a răspuns:

Windows 10 iti instaleza driverle automat.
mai poti folosi driver booster, free si nu trebuie sa-l activezi