| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune dimensiunile si greutatea unui colet (original de la Apple dc se poate) de iPod Touch 4th generation? Vreau sa imi cumpar unul de pe site-ul Apple si fara dimensiuni nu pot stii ca ma costa shipping-ul. Please help!

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Cred că-l găsești mai ieftin (cu tot cu transport) de la noi. Vezi pe eMag sau iStyle sau, dacă ești într-un oraș mare, caută reprezentanțe Apple prin mall-uri.

Pachetul are dimensiunea aproximativă: 5 x 2.5 x 2 inci și cântărește sub 1 livră (pound).

2 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Dacă urmezi pașii din magazinul Apple până la momentul în care confirmi comanda, vei avea afișat automat și taxele de transport. Orice magazin online funcționează așa: îți afișează toate costurile _înainte_ să confirmi plata.
Pe de altă parte, magazinul Apple US nu livrează în România, dar livrează gratuit în SUA.

| XLidiaX a răspuns (pentru Zartbitter):

Multumesc de raspuns. Stiu ca nu livreaza in Romania, dar am gasit un site (myUs.com) de pe care primesti o adresa in SUA si iti livreaza automat in Romania. Costa destul de mult, dar pentru un pret exact am nevoie de dimensiuni.

| Zartbitter a răspuns (pentru XLidiaX):

Cred că-l găsești mai ieftin (cu tot cu transport) de la noi. Vezi pe eMag sau iStyle sau, dacă ești într-un oraș mare, caută reprezentanțe Apple prin mall-uri.

Pachetul are dimensiunea aproximativă: 5 x 2.5 x 2 inci și cântărește sub 1 livră (pound).