| NT_Iustin_1989 a întrebat:

Imi puteti spune parerea voastra in legatura cu telefonul Samsung Galaxy S4?
As dori de asemenea, si parerea voastra despre Samsung Galaxy Note Edge.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai alte 99999 intrebari numai pe TPU legate de galaxy s4.
Iar note edge, nu ti-l permiti tu. Daca daac aveai bani de note edge, nu vad de ce ai fi cerut parere de s4, care nu costa nici macar 40% din pretul unui note edge(nu are sens, daca tu gasesti logica...).

| NT_Iustin_1989 explică (pentru sltlp):

As dori sa nu comentezi situatia mea materiala, deoarece nu o cunosti. In primul rand, am cerut parerea in legatura cu Note Edge doar ca sa vad standardele acestuia si pentru experienta cumparatorului. Am auzit ca este un telefon bun. Asa ca nu prea vad relevanta raspunsului tau.winking

| sltlp a răspuns (pentru NT_Iustin_1989):

Ok. Note edge e un telefon bun, dar nu stiu ce pareri mai vrei. Cand ai telefoane asa scumpe, iti garantez eu ca nu ai ce pareri de rau sa ceri.
Doar 2 aspecte negative la note edge:
1. Bateria tine putin comparat cu note 4/3.
2. Daca spargi ecranul ala adio telefon, ca nici de reparat nu poti sa il repari.

| Damurcon a răspuns:

Am telefonul Samsung Galaxy S4 si sunt foarte multumit de el. Poate rula toate jocurile care sunt acum pe Play Store. Se misca foarte repede in task-urile de zi de zi si nu are pic de lag. Camera foto face niste poze incredibile daca ii pui setarile potrivite. Speaker-ul e destul de puternic. Se incarca cam intr-o ora si jumatate. Ar trebui sa-i iei un Protective Case, ca sa nu te trezesti cu ecranul spart.

| NT_Iustin_1989 explică (pentru Damurcon):

As dori sa te mai intreb despre acel senzor care este langa camera. Tie iti merge? Am auzit ca daca nu pu setarile potrivite nu iti merge :\.

| Damurcon a răspuns (pentru NT_Iustin_1989):

De cand am acest telefon, nu am stiut ca are vreun senzor. Cred ca vorbesti de cel de pe S5, acela care iti masoara bataile inimii.