| Pasmagiu_Claudiu_1985 a întrebat:

Bună TPU, îmi puteți zice o aplicație de făcut bani și pe care pot sa ii scot prin PaySafeCard?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt asemenea aplicatii de ce nu-i raspunzi tu, celui care a pus intrebarea?
De ce nu-i dai un link cu aplicatia aceea care-ti face tie bani si pe care o stii atat de bine, ca eu nu am auzit de asa ceva, doar de servicii de 1 cent, unde muncesti 1 saptamana ca sa aduni $5 iar cand faci $20, ti-i ia compania care te-a angajat, ca " account administration fee".

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca erau asemenea aplicatii bune si banoase, nu crezi ca toata lumea care sta pe Instagram, yutube si FB, se mutau pe aceste aplicatii, facand bani?

Dar, vezi ca s-au deschis gradinile, serele si se castiga bine, petru munca fizica!

| Intrebare50 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi ca sunt aplicati doar trebuie sa cauti poti scoate bani prin paypal si chiar se plateste daca nu stiai laughing))

| Intrebare50 a răspuns (pentru Violleta2022):

Youtuberul Raduq a dat oaplicatie de telefon ca tiktok-ul unde te uiti la reclame si faci bani eu am primit bani am stat m-am uitat la reclame si am primit pe paypal 10 euro. trebui doar sa vrei sa cauti e pe magazin play multe aplicati de genu care chiar iti da laughing))))))).

| Violleta2022 a răspuns (pentru Intrebare50):

Caut-o tu, ca tot ai folosit-o si pune-o aici, sa vada toata lumea.
Fiindca eu sunt sceptica, pana nu vad cu ochii mei.

| Intrebare50 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai daca mata te-a facut asa ce sa-ti fac laughing)))))))))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Intrebare50):

Daca sunt asemenea aplicatii de ce nu-i raspunzi tu, celui care a pus intrebarea?
De ce nu-i dai un link cu aplicatia aceea care-ti face tie bani si pe care o stii atat de bine, ca eu nu am auzit de asa ceva, doar de servicii de 1 cent, unde muncesti 1 saptamana ca sa aduni $5 iar cand faci $20, ti-i ia compania care te-a angajat, ca " account administration fee".

| mihai69 a răspuns:

Da - se cheamă „serviciu". Primești banii pe card.

| ReignForest a răspuns:

Sunt în magazin plat o grămadă de astfel de aplicație care îți oferă cică banii, dar sunt ndosr vrăjeli, am jucat un joc{în care dădeai cu părul și spoi vede ai reclame pentru o piesă de puzzle și câștigsi premii căști sau iphone xs, dar este doar vrăjeală) nu merită

| FeleAlyn a răspuns:

Du-te la munca, tarane.

| Salontanul a răspuns (pentru FeleAlyn):

Raspunsurile jignitoare nu sunt acceptate pe aici. Te rog sa-ti schimbi comportamentul altfel risti sa fii blocat o perioada sau sa ti se steaga contul. Si vezi ca in loc de punct trebuia sa fie semnul exclamarii!