| împreunăfacembine a întrebat:

Bună TPU,

Imi spune cineva cum pot sa vad pe Facebook in noutati prima data postarile de la paginile pe care le urmaresc si mai apoi de la conturile personale?

1 răspuns:
| EmanuelT a răspuns:

Intri pe acea pagină și ai să vezi o căsuță cu trei puncte. Dai pe acea căsuță și ai să găsești "Urmărești", apeși pe aia și o să-ți dea 3 opțiuni: Nu mai urmări, prestabilit și vezi mai întâi, tu ai să dai "vezi mai întâi" și aia e. Așa la fiecare pagină, dar vezi că ai 25 de pagini/persoane la care poți da așa