| Pasmagiu_Claudiu_1985 a întrebat:

Imi ziceti niste programe de scos instrumentalul de la muzica si sa ramana doar vocea? PSbig grinau funsa!

5 răspunsuri:
| Pasmagiu_Claudiu_1985 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cu AudaCity poti sa scoti vocia siu sa ramana instrumentalul! mie imi trebuie sa scot instrumentalul si sa ramana numai vocea!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Pasmagiu_Claudiu_1985):

Am încercat și eu cu audacity să scot instrumentalul, dar n-a mers.
Dar majoritatea site-urilor englezești dau tot felul de instrucțiuni cum „se elimină instrumentalul".
Or oi fi eu dusă cu pluta sau n-am înțeles toată faza de n-am reușit, ori nu e posibil...
Nu știu.

| Pasmagiu_Claudiu_1985 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Poti sa imi trimiti un link de pe Youtube cum fac alti?