| ella63 a întrebat:

Buna, TPU! În legătură cu YouTube: la redarea videoclipurilor, cam după 30 sau 40 minute se întrerupe și apare mesajul "videoclip întrerupt! Vizionezi in continuare?" Menționez că aplicația aceasta o folosesc pe telefon Android. Ce se poate face? Exista o alta varianta de Youtube care să meargă în fundal, cu tel închis și să nu se întrerupă?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Platesti pentru premium sau descarci YT Vanced.

| ella63 explică (pentru Wr3nch):

Am căutat yt vanced, dar nu- l găsesc

| NLS a răspuns (pentru ella63):

Https://vanced.app/

alegi non-root,
Default, daca ai telefon mai nou de 2016,
Tema dorita
si urmezi instructiunile acelea:
1. Download and install MicroG
2. Download SAI from the playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aefyr.sai
3. Select the vanced. apks file you downloaded (it's in your Downloads folder)
4. Click install

| Wr3nch a răspuns (pentru ella63):

VanCed nu e in app store. Il scoti de penet si il instalezi manual.
https://www.youtube.com/watch?v=u-KsvE98wVU

| ella63 explică (pentru NLS):

Multumesc

| Catrice a răspuns:

Da, mergi în Youtube din browser, deschizi clipul, închizi telefonul și dai play din notificări.

| JicaContra a răspuns:

Da, sunt mai multe aplicatii, nu neaparat utube premium
cauta si gasesti tu
sau, ca solutie e sa extragi numai audio din utube, si apoi sa il asculti intr-un music player

eu folosesc in draci Youtube-dl, dar e pe PC, linie de comanda, insa e EXTRAORDINAR DE BUNwinking (scos diverse rezolutii, extras audio, copiat videoclip cu subtitrare ingegrata, copiat intreaga lista, etc. etc. etc.)

| ella63 explică (pentru JicaContra):

Wow! Eu folosesc YouTube pe tel dar as vrea sa nu deranjeze cu reclame, întreruperi și să poți închide tel-ul și sa funcționeze așa. Varianta asta costa. Sper să mă descurc sa instalez vanced

| JicaContra a răspuns (pentru ella63):

Succes