| Websters a întrebat:

in urma cu trei zile mi-am instalat windows 8 si am uitat sa dezactivez "automatic updates" si azi si-a dat restart pc si mi-a instalat update-urile si spre final mi-a aparut eroarea "Failure configuring windows updates Reverting changes Do not turn off your computer" si l-am lasat in pace sa-si faca treaba si tot asa imi apare de trei ore incoace. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cu licenta?

| Jipa95 a răspuns:

La naiba, daca detii un sistem de operare nelicentiat, de ce pana mea mai instalezi update-urile, ca ce chestie? Mai mult ingreuneaza windows-ul mare greseala ai facut.