| EllaBlackEyes a întrebat:

Intre Iphone 4 si Samsung Galaxy S i9000 care se aude mai tare si mai clar in casti? Ma refer atat la muzica dar si la calitatea convorbirii...
Funda + voturi!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Eu am iphone 4 si sincer, il consider telefonul perfect: sunetul in casti sau pe difuzor perfect, la vorbit nu ai treaba. Eu am avut inainte Samsung i900 omnia si mi-am cam stricat parerea despre produsele Samsung. Pe mine m-a dezamagit total si ce am vazut este ca ceva de la Apple isi pastreaza valoarea mult mai bine decat orice alta brand de telefoane sau calculatoare. Adica cand te plictisesti de el il poti vinde sau da la schimb pe bani frumosi.

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine laughing

| Andrei07565486 a răspuns:

Pe tine asta te intereseazalaughing

| giulia890 a răspuns:

Samsung e mult mai bun

| xCookies a răspuns:

Iphone4. La Samsung se aude "in sec" laughing pot sa spun... Desi la iphone sunetul e mai puternic. la Samsung e o claritate incredibila

| RoxanaRox a răspuns:

Salut Eileen90! Eu daca as avea de ales intre Iphone 4 si Samsung S i9000 as alege IPHONE-UL 4...Are si o amica de-a mea la fel si am o parere buna despre elwinking

| fabyzor a răspuns:

Samsung bate iphone-ul pe toate fronturile(rezistenta-cea mai importanta, claritatea sunetului, sistem operare)