| Alex682 a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea:
Imi va rula GTA V cu :

Procesor : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 2.00 GHz
RAM : 3.00 GB
System type: 32-bit
Placa video; nVIDIA GeForce 8600 GT

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu iti merge. Configuratia e foarte depasita pentru jocurile actuale.

| Alex682 explică (pentru Intruder19):

Am Tombraider la high
Pes 15 high
pes 16 high

| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi pe ala nici 4 nu ruleaza ok da 5, macar un i5, 6 gb ram, un hard ssd, o placa de 2 gb minim eu recomand de 4 gb

| Alex682 explică (pentru RAY):

Dar jocul macar se va deschide?

| Alex682 explică (pentru RAY):

Placa video e de 1.7 GB.

| Jipa95 a răspuns:

Nu, nici macar cu totul pe low. Daca tu numesti jucabil in 5-10fps, atunci iti merge.

| notefree a răspuns:

Nu prea slab

| Alex682 explică:

Placa video e de 1.7 GB.
Dar eu vreau sa stiu daca se va deschide jocul!

| Intruder19 a răspuns (pentru Alex682):

Ai un procesor din 2007 si o placa la fel de batrana, si-a facut treaba in gaming. Daca vrei sa tii pasul cu jocurile actuale strange bani si fa-ti o configuratie pentru 2015.