| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
iPad-ul meu se descarcă foarte repede, din ultimul timp se inchide brusc spunând ca e 0% dar in urma cu 2-3 minute fiind 100%, când îl bag la încărcat și îl deschid arată 40%.
Oare care este problema și cum as putea sa o rezolv?
Va mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Bateria e uzata sau defecta. Doar service.

| 13AlinaM a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai de de ar putea fi defecta ca nu am stat deloc pe ea in timp ce se încarcă am menținut-o foarte bine și asa...

| Wr3nch a răspuns (pentru 13AlinaM):

Poate fi defect de fabricatie. Varsta daca e de 2-3 ani.

| 13AlinaM a răspuns (pentru Wr3nch):

O am de 2 ani dar nu a făcut asa niciodata, cu siguranța bateria e de vina ca arată procentajul gresit, oare ce rezolvare ar fi?

| Wr3nch a răspuns (pentru 13AlinaM):

Nu exista rezolare magica. Cel mult daca iti stii mail-ul si parola o poti reseta si atat. Dar iti zic din experienta ca e defect si e de service.