| isis5001 a întrebat:

iphone sau ipad? si iphone 4s sau Samsung galaxy s2? Si de ce?

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Iphone
Iphone 4s

| CreierSupersonic a răspuns:

Iphone, poti vb la el, 4s e extraordinar, un iphone ramane un iphone, samsungul nu se compara, viteza de reatie este mult mai mare la un iphone! Merita daca ai posibilitatea sa-ti iei un iphone

| adiMTX a răspuns:

Samsung GalaxyS2 pentru ca...sa dovedit prin mai multe teste ca depaseste IPhone..si eu am tot GALAXY S2 SI E SUPER.si daca ai ocazia ia-ti ipad2 k face toti banii. funda?big grin