| Strepix a întrebat:

La Ccleaner la registry cand dau scan for issues si apoi fix selected issues are ceva? Adica ajuta la ceva sau ce face?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Softul a fost creat pentru a elimina fisiere ramase ca urmare a dezinstalarii unor aplicatii si care ar putea ingreuna sistemul. Tot el ajuta sa scapi de fisierele temporare care se stocheaza pe hard cand intri pe internet. E folositor programul, dar nu recomand utilizare frecventa.

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Iti garantez eu ca programul acela nu distruge in nici un fel windowsul din potriva il ajuta in buna functionare...
Iti recomand sa bifezi totate casutele si de la registru si de la curatare.
Bafta!