| RiZeRy a întrebat:

La facebook am problema asta:Contul tău a fost dezactivat. Dacă ai întrebări sau nelămuriri, vizitează pagina noastră Întrebări frecvente aici.Cum o rezolv? big grin Funda la raspunsul care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Cand auzi de contul tau a fost dezactivat, ce intelegi.Trebuie sa iti faci altu ala este ca si cum nici n-ar mai exista.Probabil ca ti l-ai inchis singur din greseala sau a intrat alt cineva pe contul tau si la dezactivat.

| Diaconu_Marian_1975 a răspuns (pentru AdrianFita):

Mi se zice ca, contul a fost dezactivat

| Alexboss119 a răspuns:

Cred ca ti-a fost sparta parola straight face

| Diaconu_Marian_1975 a răspuns:

Nu e vb de contul acesta mi-ati dezactivat contul