| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

La Multi Ani 2021. Am o intrebare, vreau sa imi cumpar un stik nu stiu un lucru pe el daca sa zicem bag 3 jocuri azi si peste inca 1 luna mai bag 10, te lasa sau e ca si la dvd odata ce ai pus pe el a 2 ora nu mai poti? Si cat are un stik? Un dvd are 4.7 GB.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Poti baga oricate jocuri vrei, oricand! Nu e ca dvd-ul! Le poti sterge cand te-ai plictisit de ele si poti pune altele. Apoi memoria e diferita: incepe la 2 gb si sfarseste pe la 128 de gb! Depinde de care iti cumperi! Atentie cand cumperi unul, cel de 2.0 e mai ieftin dar copie foarte incet, cel de 3.0 sau 3.1 sunt mai rapide dar mai scumpe, acum alege-ti unul dupa cum iti permiti! Bafta!