| Anastasiiiiia27 a întrebat:

Buna,TPU.Legat de Facebook si conversatiie sale,cele pe care le am sters sunt sterse definitiv sau mai pot fii recuperate? Daca da,dupa recuperarea acestora, pot sa le sterg pentru totdeauna? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ImUnlord a răspuns:

E ceva complicat. In trecut, se putea, dsr acum, nu stiu sigur daca se mai poate. Hai sa-ti explic cum era in trecut. Merita sa incerci: Tu, personal, nu poti recupera o conversatie, dar daca le scrii celor de la Facebook, ai o santa sa o recuperezi fiindca odata ce ai sters-o, ei o salveaza intr-o arhiva speciala. Dar din pacate, este o santa foarte mica fiindca 1. E foarte probabil sa nu iti raspunda. 2. E foarte probabil sa nu se mai ooata recupera.

2 răspunsuri:
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Daca ai sters o conversatie nu o mai poti recupera.

| Anastasiiiiia27 explică (pentru FLORENTINAndreea):

Undeva,scria "Descarca o copie a datelor tale, iar printre asteaa credeam ca sunt si conversatii!