| RianaAlexia a întrebat:

M-am chinuit sa instalez skype-ul si chestii dar nu imi merge. Imi da o eroare ceva 1603. Ce sa fac? sad
Vreau sa am skype!

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Du-te in C:\Program Files\ si sterge folderul Skype
C:\Program Files\Skype
Apoi instaleaza din nou, ultima versiune de la Skype.
Te pup :*

| RianaAlexia explică (pentru AnaBejenaru):

Am incercat dar nu le pot sterge sad

| Niklauss a răspuns:

Are tot felul de buguri skype-ul in ultimu timp, dar incearca versiunea de telefon aia cred ca o sa mearga.

| RianaAlexia explică (pentru Niklauss):

Il am pe telefon, dar eu vreau pe pc pentru ca vreau sa ma apuc de Youtube si vreau sa apara si o prietena straight face

| Bandit288 a răspuns:

Are buguri skype-ul, si la mine tot asa. Ramai la Yahoo Messenger happy

| RianaAlexia explică (pentru Bandit288):

Nu pot suna pe Yahoo Messenger. Si ala de une il pot descarca, ca nu il mai am rolling on the floor

| Bandit288 a răspuns (pentru RianaAlexia):

Iti dau eu link-ul direct 'draga'. Tu doar instaleaza Yahoo Messenger-ul: http://www.go4it.ro/send-download/8410726

| xpoisonxdartx a răspuns:

Logheazate pe mail.live.com si ai skype