| anonim_4396 a întrebat:

ma ajuta si pe mine careva sa imi spuna cum sa imi configurez wirelessul acasa, mi-am cumparat un router netis 300mbps si nu il pot instala, am windows 10 si nu pot sa-l instalez sau nu stiu, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Nikolas07 a răspuns (pentru K0sti):

Nu merge nici asa

| K0sti a răspuns (pentru Nikolas07):

E na! Cheama pe cineva care se pricepe!

4 răspunsuri:
| AndreeaRbk a răspuns:

Pai daca ai primit un CD trebuie sa-l bagi in computer/laptop dupa care urmezi pasii de acolo o sa te puna sa scrii cateva informatii si daca erai conectat la alt wi-fi (RDS,...,) bagi parola de acolo si dupa o sa-ti apara ca se instaleaza iti pui numele pe care il vrei la wi-fi, parola (daca vrei sa ai) si dupa o sa-ti apara ca se verifica SI PUF. Asa a fost la mine. Acum nu stiu daca o sa mearga.

| Nikolas07 a răspuns (pentru AndreeaRbk):

Asta nu ii cu cd de instalare, imi spune cum sa instaleaza dar numai pentru win xp / 2000 / vista / 8 si 7, pentru 10 nu scrie