| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Ma intereseaza care ar fi pretul pentru reinstalarea windowsului, driverelor, curatarea lui de praf si schimbarea pastei termoconductoare?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| anamariata a răspuns:

O poti face si tu acasa, descarci windows pe care vrei tu de aici: http://www.mocasoft.ro/......microsoft/

apoi urmaresti oricare din tutorialele de aici: https://www.youtube.com/......s?/results dupa care daca cumva nu sa instalat vreun driver (mai mult ca sigur se va instala toate) te poti ajuta de programul asta de aici: http://www.mocasoft.ro/......c-ul-tau/, iar cu pasta termoconductoare, cauti pe Youtube cum se aplica. Cred ca asa scapi mult mai ieftin plus ca mai inveti si tu cate ceva;)

| aliana4ally a răspuns (pentru anamariata):

Multumesc!
foarte interesant :*

| anonim_4396 explică (pentru anamariata):

Multumesc

10 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Te costa 5 lei daca le faci tu singur!
Daca esti prea prost si nu sti, te costa peste 250 lei...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CPAElites):

Decît sa il strice, nu este mai bine sa il faca cineva priceput? Ca daca umblă el sa schimbe pata, si gresete ceva a terminat calculatorul, si unul nou costă milioane bune.

| CPAElites a răspuns:

Sa-mi su.gi pu.la rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Clausd10 a răspuns:

Undeva la 100-150, daca te duci la un particular si stie ce trebuie sa faca. Daca te duci la o firma... mult! Si nu face, mai ales ca au preturi destul de piperate la curatat si schimbat pasta!

| AleCuRaspuns a răspuns:

Windows 70-100 de lei cu tot cu programe drivere
curatare praf 60-100 de lei
pasta termoconductoare 50-60 de lei

| ProKhanz a răspuns:

In jur de 300-500 ron

| emil2004 a răspuns:

Windows 60 de lei cu tot cu programe drivere
curatare praf pana in 70 de lei
pasta termoconductoare 80 de lei.
Depinde unde te duci.