| Siiiiia a întrebat:

Ma intereseaza sa aflu daca este ceva optiune cu 3 Euro la Telekom ( Cosmote). Am sunat la *100#, dar nu-mi da nimic..am cautat si nu gasesc nimic cu 3 Euro.Doresc o optiune doar cu minute, sau si mesaje dar ma intereseaza mai mult minutele....
Am nevoie urgent de un raspuns daca stie cineva, daca este sau nu...
Astept raspunsuri, Multumesc!

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Neataa,eu la cosmote aveam extraoptiunea Vibe la 3 euro, extraoptiunea avea 2000 de minute si 2000 de mesaje, nimic altceva, eu te-as sfatui sa te duci la un magazin cosmote si sa ii zici sa ti-o activeze happy

| Siiiiia explică (pentru Anonymous1995):

Neata!
Da, pe net am gasit si eu extraoptiunea Vibe.dar cand suni la *100# nu-ti da nimic. O sa merg la un magazin Cosmote-Telekom, sigur o sa ma ajute cineva de acolo.
Multumesc mult pentru sfat.
O zi faina! happy