| Mataa a întrebat:

Buna TPU happy. Ma pasioneaza foarte tare fotogreafia. Am un Sony Dsc-hx1 si vreau un aparat DSLR mai performant big grin. Imi puteti da si mie niste sfaturi? In general fac poze in natura. uneeori mai ies cu prietenii. dar vreau unul bun si nu prea scump [ max. 25 mil. ]. Si am vazut in revista Nikkor un aparat cu efecte foarte interesante gen : setezi 3 culori si restul ramane alb-negru. Astept parerile voastre! Multumesc muult!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai bine ramai la cel acual deoarece ceva mai bun, ar fi cu mult mai scump. Plus ca daca vrei sa iti iei pana in 2500 lei nu s-ar merita diferenta.

| furios4you a răspuns:

Nikon de la 70, d80 pana la d90. Nikon d 90 costa vreo 4000 lei