| MariaBeatrice a întrebat:

Buna TPU :*:*
Ma poate ajuta cineva?
Am antivirusu eset smart security 5 si imi tot spune ca baza de semnaturi nu este actualizata si imi spune sa introduc nume de utilizator si parola. Eu cand l`am descarcat nu mi-a dat nici o parola. Acum ce fac?
Ma puteti ajuta?
Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| MariaBeatrice explică (pentru doctorandus):

Sunt buni antivirusii care mi i-ai dat?

| doctorandus a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Da, AVG e bun, scaneaza si e-mailul, e gratuit (nu expira), poti primi mereu aduceri la zi pentru el. Unul e pentru Windows pe 32 de biti, celalalt pentru Windows pe 64 de biti.

| Roxin a răspuns:

Ai luat o versiune trial.Adica de incercare.Baza de virusi de actualizeaza cand ai licenta. Daca ai nevoie de antivirus, iti pot da unul cu licenta.Contacteaza-ma.O zi buna