| Fetitsa123 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine va rog. Mi-am descarcat kaspersky internet security 2011 dar nu stiutiu sa il folosesc.Cum sterg virusi din calculator cu el?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...il instalezi si dai full system scan! the end!
si 2 ) downloadeaza kaspersky 2012. e mai noi, si mai bun!
http://kaspersky-anti-virus-2011.en.softonic.com/

| Robert a răspuns:

Da asta face un antivirus.numai ca nu-i sterge daca nu-i dai tu. orice antivirus isi creaza un fisier numnit carantina pe care ii muta acolo.in general face programul treaba in locul tau.

| maryellen91 a răspuns:

Daca nu stii sa il folosesti mai bine dezinstaleaza-l si instaleaza nood 32!
kaspersky este un antivirus foarte bun dar daca nu stii sa il folosesti iti termina pc-ulhappy

| ErrorError a răspuns:

Salut. mai bine ai folosi panda cloud antivirus eu il am de mult timp sterge virusul instant dupa ce a fost bagat in calculator merita downloadat big grin sper ca te-am ajutat

| trduity a răspuns:

Am avut si eu versiunea aia pana acum vreo doua saptamani, te duci in scanare si ii dai tot sistemul, iar daca o sa iti gaseasca virusi te intreaba ce sa faca-sa ii bage in carantina ori dezinfectare, cea mai buna e carantina. Daca vrei sa scanezi un fisier separat ii dai click dreapta si selectezi scanare pentru virusi in dreptul iconitei Kaspersky, dar el oricum scaneaza regulat fisierele, deci, daca aveai virusi, probabil ti-ar fi spus pana acum.
Mult noroc!