| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
Ma simt asa naspa cu gandul ca poate cineva care ma uraste mi-a facut vreun cont de Facebook fals...iar eu nici nu-l stiu si nici nu am cum sa aflu.
Ba chiar imi vine sa imi inchid contul pe care il am si sa o termin de tot cu Facebook-ul.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu l-ai facut tu, cum il poti accesa si inchide?

| Emmy567 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se da report si Facebook-ul il inchide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am zis ca nu am cum sa aflu si ca nu il stiu...ma refeream la cont...

| cosssmyn a răspuns:

Inchide-l cu totul si o sa te simti mai bine, eu l-am inchis de mult si e mult mai ok, nu te urmaresc toti falsii prieteni, nu iti e spalat creierul cu minciuni, nu mai esti stresat si cel mai important o sa ai mult mai mult timp

| Namurianu a răspuns:

FacebookFobia un nou virus in libertate...