| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Mama m-a intrebat ce vreau de ziua mea si eu i-am zis ca vreau un pc pentru gaming.Imi puteti zice daca gasesc un magazin sau ceva de genul unde se vand pc-uri pentru gaming? Dar sa fie undeva in Radauti sau Suceava.Si daca se poate sa gasesc pc-uri pentru gaming de calitate foarte buna la un pret ieftin.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In magazine nu gasesti gaming decat cu numele(nu sunt prea ok daca chiar vrei un gaming ok).
Sfatul meu e ca daca obtii de la parintii tai acordul, sa faci o configuratie(dupa buget, ceri ajutor cel mai bine) si faci o configuratie online, si comanzi online.

6 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Hm, dacă vrei să-ți iei pentru jocuri îți dau un sfat... ia-ți de la firma Alienware.

| Felix_Remus_1990 explică:

Am specificat ca vreau sa cumpar din Radauti sau Suceava nu sa comand.

| KingTheKing a răspuns:

WWW.MEDIADOT.RO... showroom-ul este in Bucuresti dar poti face comanda! au numai lucruri de performanta maxima!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PatrickJ):

Stiu acum ca esti un troll, dar chiar daca ar fi fost adevarat, nu sar merita banii aia, mai ales pe un laptop care nu il poti compara cu un pc.cu cu zeci de milioane mai putin tot fac un pc mai bun ca leptopul ala.