| MatsuKeruGirl a întrebat:

Matusa mea a primit pe un mail un fisier cu attachment (ataş se citeste). l-am downladat dar nu se deschide, am selectat pe rand mai multe programe, ca sa-l deschid dar nu merge. am programul flash player.cum pot face sa-l deschid ( ca s-o ajut pe matusa mea)? cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe fisier si ->proprietati ->aici in prima linie iti spune ce fel de fisier este! Apoi descarca Adobe reader X - pentru format pdf, winrar -pentru arhiva, 7zip-pentru arhiva sau eu stiu ce iti trebuie pentru al deschide. Flash Player nu ai ce face cu el.
Succes!

1 răspuns:
| Cristian_Radu_Enachescu_1949 a răspuns:

Pai asta e problema mea eu vreau raspuns