| Ynferno123 a întrebat:

Mi-a expirat windowsul 10 si nu se mai activeaza adica imi zice asta Nu putem activa windows pe acest dispozitiv pentru ca nu ne putem conecta la serverul de activare. Am nevoie de ajutor, help

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai cumpărat win 10 cu licență?

| Ynferno123 explică (pentru sierra1):

Nu dar l-am avut pe stic si imi spune acum ca sa ma asigur ca sunt conectat la organizatia dvs asa zice

| sierra1 a răspuns (pentru Ynferno123):

Păcat, ceea ce ceri tu e ilegal, știi asta, nu?

| Lioana a răspuns:

In ce fel ai obtinut Windows 10? Prin upgrade de la Windows 7 sau 8? Ai luat o versiune trial de pe site-ul oficial? Sau e o copie piratata primita de la cineva sau de pe net?

| Ynferno123 explică (pentru Lioana):

Pai windowsul meu original 10 pro l-am resetat si nu mi-a mers si am bagat un windows 10 de pe stic din 2015 si si-a facut update la versinuea cea mai noua de windows 10

| PappZsoltAndras a răspuns:

Vezi ca daca e piratat windowsul nu mai ai cum, eu am folosit KMSpico dar in ultimele luni nu mai imi merge sa descarc poate fi de la ip-ul meu sau ceva. Vezi ca este un site oficial de KMSpico unde poti descarca

| Sudhd a răspuns:

Poti cauta pe Youtube:windows 10 free licence sau ceva de genul, dar nu incurajez pirateria(daca o pot numii asa).

| Ynferno123 explică (pentru Sudhd):

Da-mi o cheie de windows 10 pro

| Sudhd a răspuns (pentru Ynferno123):

Nu folosesc windows 10