| beatbox97alex a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un Allview x1 soul si am 2 probleme. Prima problema este ca mi se incarca browser-ul de internet foarte greu in ciuda faptului ca am semnal full si a doua problema este legata de google play unde mi se descarca jocurile foarte greu. Ce ar trebui sa fac sa remediez aceste probleme?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Activeaza-ti 3g-ul la naiba.

| Treistariustar a răspuns:

Daca ai semnal full nu inseamna obligatoriu ca ai si internet bun. Poate ai internetul foarte slab, internetul care e conectat la router. Eu am testat acel telefon si se misca impecabil pe internet