| thedream a întrebat:

Buna,TPU! Mi-am bagat cardul in alt telefon si mi s-a cerut sa il formatez, dar nu am fact nimic....Cand l-am bagat in t elefonul meu mi-a aparut aceeasi chestie..Problema e ca daca il formatez o sa pierd tot ce am pe el. Ce as putea sa fac in privinta asta? Se poate sa recuperez toate datele existente pe card(muzica,poze,contacte)? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Pai baga cardul la un cititor de carduri vezi daca la pc il citeste daca il citeste copie tot ce ai pe el pe pc si dupa aia formateazal s-ar putea sa fie format intr-un format ce nu il citeste telefonul dar pc da Succes.

| xxx8 a răspuns:

Incearca sa bagi cardul si sa il scoti de mai multe ori sau incearca sa bagi cardul in timp ce tellu e stins si aprindel daca nu asta e trebuie formatatwinking