| Acaikus a întrebat:

Mi-am bagat de curand Windows XP SP3 si. nu stiu ce are ca atunci cand vreau sa il inchid imi zice acolo Loging off apoi Save Setings si apoi imi apare cea Cu Windows is shutting down si asa ramane deschis nu se mai inchide. Prima oara nu mi-a facut asa. Aveti vreo idee ce ar putea fii?

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Control panel/windows update, setezi sa nu se actualizeze "niciodata".Se actualizeaza, salveaza setarile, de aceea se inchide greu.