| anonim_4396 a întrebat:

Mi am bagat windows 10 l-am activat tot in regula am dat update la drivere, iau cs 1.6 de pe steam intru in cs 10-15 fps straight face, iau cs go il pornesc la fel 10-15 fps crying ce sa antamplat, nu mai pot juca deloc sad

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca si instaleaza toate driverele de la PRODUCATOR, de pe site-urile lor!
Cele esentiele: driverele de la placa de baza si de la placa video.

Driverele windowsului sunt doar generalitati, nu-ti vor asigura performanta maxima.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Componentele vechi nu pot lucra cu un windows prea nou. Ar trebui sa treci inapoi la windows7. PC-ul tau se forteaza acum.
Succes! Fundita?

| anonim_4396 explică (pentru Darjan_Darius_1994):

Nu am componente vechi, procesor i5, placa video GYGABITE GeForce 750, 8gb rami

| Zamfira2sweet a răspuns:

Incearca sa descarci cele mai noi drivere de pe site-ul producatorului, sau cu programul asta: http://www.mocasoft.ro/......pc-ul-tau/

| TheCMA a răspuns:

Ce coponente are pc-ul tau? Poate este prea slab, nu conteaza in performanta jocurilor niciodata windows-ul ci numai performanta pc-ului tau

| anonim_4396 explică (pentru TheCMA):

Cand aveam windows 7 erau in 100fps costant..., si acum, *** sad