| Hadley a întrebat:

Mi-am conectat telefonul la wi-fi si acum 2-3 zile mi s-a stricat modemul de la wireless, asa ca i-am chemat pe cei de la care am internet si mi-au schimbat modenul cu tot cu parola. Acum, insa, nu mai merge sa umblu pe net de pe telefon. Imi spune ca este conectat, desi nu am pus noua parola(cred ca a ramas cu cea veche). Nici nu imi arata vreo optiune cu "deconectare" sau ceva in genul...Cine stie ce as putea face?
Fundita!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună direct la cei unde ai cablu și îți vor oferi suport tehnic.
Pa, pa.

| Hadley explică:

Si am uitat sa spun ca am Nokia N97 mini big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să suni direct la cei de unde ai cablu şi vezi ce spun.
Te pup.