| melittlelioness a întrebat:

mi.am cumparat samsungul galaxy s4 acum o saptamana, insa am impresia ca are o problema cu bateria.
nu tin nimic activat in afara de sunet
in momentul de fata bateria nu ma tine o zi intreaga cu toate ca nu il folosesc prea mult
stie cineva daca e normal(daca e datorita ecranului...)
Funda+vot

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| niciunnumedisponibil998 a răspuns:

Si eu am s4 si ma tine bateria 2 zile chiar daca ma joc pe el. Nu e normal sa tina așa puțin daca ai garanție du-te si schimba -l. Sper ca te- am ajutat;-)

| ZoomXmooZ a răspuns:

Se vede ca nu va pricepeti la telefoane.
Acest Telefon Samsung Galaxy S4 e unul din telefoanele la care bateria tine o zi sau mai putin de o zi si motivul este Ecranul care consuma cel mai mult umbla la setari si pune-l pe econom sau De ce l-ai mai cumparat daca nu te-ai informat. Sa te lauzi in fata colegilor? Uite de exemplu am un coleg cu aceeasi problema si l-a luat si acum i-am zis eu dc consuma in halu asta... adevaru e ca eu nu am dar le am cu telefoanele...

Nu te grabi cu dusu la fabrica sau datul pe mana politiei, instanta datu in judecata etc etc ca poate iei tu o amenda mai grasuta pe degeaba pentru neinformare XD sper ca te-am ajutat nu vreau funda.

| melittlelioness explică (pentru ZoomXmooZ):

Nici nu o primeai.
Gramatica nu este optionala prietene, este obligatorie.
Tu domnule vacar din fundul satului, deschide abacedarul si invata ce ai pierdut.
Cat despre parerile tale despre acest S4, las-o mai moale, un spacimen ca tine nu a pus mana vreodata nic pe un Nokia 2000.
PS: Acest telefon a fost cumparat in momentul lansarii, a facut parte din primele 100 de telefoane vandute la noi in tara, si DA, avea o problema, si Da, mi-a fost schimbat cu scuzele de rigoare ale firmei Samsung.