| Rodica_Stoica_1967 a întrebat:

Mi.am cumparat un Allview P9, la un moment dat s-a oprit si nu.l mai pot deschide.Ce pot sa fac?(nu mai e in garantie si nu as vrea sa il resetez cu setarile din fabrica)

4 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi: https://playtech.ro/......-porneste/

| carlito8379 a răspuns:

Du-l la un service de telefoane să il resofteze, nu costă mult

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reseteaza-l linistit. Nu se intampla nimic. Eventual va ramane asa cum este ca nu merge. Daca nu merge du-l la resoftare!

| Rommeo a răspuns:

Asta se intampla cu marcile astea gen Allview, eboda, utok si alte asemenea. Eu decat sa cumpar un Allview nou de ultima generatie, mai bine iau SH un HTC, Samsung, LG, Sony de 2-3 ani ca sunt de 100 de ori mai bune si mai trainice.