| alingangster a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung A5(2016) si am o problema:In timp ce vorbesc cu cineva la telefon mi se activeaza wi-fi, bluetooth de unul singur sau de multe ori se inchide apelul.Ma puteti ajuta in cazul asta? Multumesc, o zi buna!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i un Factory reset si daca nu merge nici asa, trimite-l in garantie. Faci copie dupa factura si garantie si iei legatura cu cei inscrisi pe garantie. Le trimiti garantia in original si factura in copie.