| TuTuOfficial a întrebat:

Mi-am cumparat xbox 360 si xbox live gold, deci eu le-am luat de pe altex si acolo scria ca trebuie sa bag codul pe site-u asta:http://live.xbox.com/accounts/RedeemToken.aspx
Eu mi-am bagat contul Microsoft si dupa am dat Redeem si am bagat codu, a zis ca functioneaza si a subscriptions scrie ca am dat 1 luna xbox live gold si scrie data expirarii deja.Deci bun pana aici e bine dar cum fac sa ma joc gta online ca pe consola mea scrie la memberships doar xbox live free, nu scrie nimimc de gold, si acoo pe site-u ala dau join xbox live gold si nu ma lasa sa-l bag pe al meu doar sa cumpar altu va rog spuneti-mi ce sa fac?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Contacteaza-i. Ceva nu ai facut bine.